Namen

Deze lijst geeft alle namen zoals ze ook gegenereerd worden voor de Contactdienst van de Nederlandse Genealogische Vereniging. De stand van zaken is per 10 juni 2013. Een formulier om een reactie achter te laten, staat na de lijst.

naam plaats provincie/staat land vroegste jaar laatste jaar
Aalbers Arnhem GE NL 1815 1849
Aardrijk, van Oosterbeek GE NL 1844 1845
Aartman Geesteren GE NL 1699 1727
Aarts ‘s-Hertogenbosch NB NL 1887 1902
Abbenhuis Arnhem GE NL 1862 1886
Abbenhuis Velp GE NL 1880 1945
Abbink Eibergen GE NL 1862 1864
Abbink Winterswijk GE NL 1891 1932
Adams Wageningen GE NL 1814 1816
Addink Borculo GE NL 1877 1890
Addink Laren GE NL 1813 1845
Addink Steenderen GE NL 1787 1808
Admiraal Heiloo NH NL 1845 1870
Adriaans Arnhem GE NL 1858 1871
Aerdt, ter Geesteren GE NL 1657 1683
Aerns Arnhem GE NL 1870 1894
Aerts, ter Geesteren GE NL 1651 1652
Aggelen, van Arnhem GE NL 1876 1921
Agterberg Wijk Bij Duurstede UT NL 1886 1887
Akelijen, van Arnhem GE NL 1869 1922
Akkeren, van Wageningen GE NL 1852 1855
Akkermans Arnhem GE NL 1787 1789
Akkermans Rotterdam ZH NL 1914 1938
Alphen, van Crooswijk ZH NL 1929 1937
Alphen, van Rotterdam ZH NL 1883 1929
Amerongen, van Arnhem GE NL 1821 1835
Amerongen, van Arnhem GE NL 1861 1879
Ameschot Borculo GE NL 1696 1721
Ammerant Breda NB NL 1803 1844
Amstel, van Oss NB NL 1751 1883
Anema Tzummarum FR NL 1814 1826
Anema Tzummarum FR NL 1890 1892
Anema Velp GE NL 1983 1992
Anema Witmarsum FR NL 1928 1933
Angenent Renkum GE NL 1864 1865
Angenent Wageningen GE NL 1859 1874
Anker Zierikzee ZE NL 1885 1894
Anneveld Arnhem GE NL 1879 1920
Anneveld Doetinchem GE NL 1783 1785
Anneveld Rheden GE NL 1899 1903
Antony Drempt GE NL 1803 1809
Antony Ellecom GE NL 1833 1845
Anzion Arnhem GE NL 1888 1932
Anzion Arnhem GE NL 1963 1972
Anzion Oosterbeek GE NL 1865 1897
Anzion Renkum GE NL 1869 1920
Arends Arnhem GE NL 1811 1815
Arnts Wageningen GE NL 1759 1775
Arve, ten Borculo GE NL 1846 1868
Arve, ten Borculo GE NL 1894 1900
Aschkamp Arnhem GE NL 1845 1847
Augustin Arnhem GE NL 1892 1915
Auwers ‘s-Hertogenbosch NB NL 1861 1884
Baak, te Haaksbergen OV NL 1882 1890
Baars Angerlo GE NL 1880 1911
Backers Rotterdam ZH NL 1849 1852
Backs Beltrum GE NL 1855 1875
Backs Eibergen GE NL 1825 1853
Bakel, van Oss NB NL 1885 1891
Bakker Rotterdam ZH NL 1908 1933
Bakkum Alkmaar NH NL 1853 1887
Bakkum Bergen NH NL 1849 1851
Bakkum Egmond-Binnen NH NL 1802 1824
Bakkum Limmen NH NL 1840 1843
Balk Huissen GE NL 1837 1915
Balk Renkum GE NL 1852 1857
Balk Wageningen GE NL 1814 1816
Balk Wageningen GE NL 1848 1849
Ballegooij, van Oss NB NL 1878 1930
Baltesen Driel GE NL 1887 1951
Baltesen Heteren GE NL 1828 1888
Balthazen Arnhem GE NL 1816 1835
Balthissen Driel GE NL 1789 1802
Balthissen Elst GE NL 1706 1741
Balthissen Elst GE NL 1774 1828
Balthissen Hollanderbroek GE NL 1781 1786
Baltussen Arnhem GE NL 1884 1886
Baltussen Bemmel GE NL 1884 1891
Baltussen Elst GE NL 1813 1862
Baltussen Elst GE NL 1892 1894
Baltussen Gendt GE NL 1889 1921
Baltussen Nijmegen GE NL 1888 1917
Baltussen Rotterdam ZH NL 1873 1882
Baltussen Utrecht UT NL 1902 1945
Baltussen Wijk Bij Duurstede UT NL 1889 1898
Bandel Rheden GE NL 1816 1838
Bannink Borculo GE NL 1753 1768
Baptiste ‘s-Gravenhage ZH NL 1878 1909
Baptiste ‘s-Gravenhage ZH NL 1936 1967
Bartels Arnhem GE NL 1855 1948
Bartels Zutphen GE NL 1875 1877
Barten Rotterdam ZH NL 1913 1920
Bartholomeus Arnhem GE NL 1862 1870
Batenburg, van Beusichem GE NL 1791 1870
Batenburg, van Beusichem GE NL 1898 1906
Baur Amsterdam NH NL 1787 1800
Baur Arnhem GE NL 1824 1842
Bauwens Oss NB NL 1782 1791
Bax Zutphen GE NL 1898 1944
Beckers Bergen LI NL 1868 1871
Beek Rotterdam ZH NL 1938 1939
Beekman Limmen NH NL 1778 1798
Beenen Arnhem GE NL 1813 1822
Beerns Wageningen GE NL 1778 1793
Beerte Oss NB NL 1760 1772
Beest, van Arnhem GE NL 1884 1904
Beij, de Arnhem GE NL 1861 1880
Belt, van den Arnhem GE NL 1842 1845
Bengfort Winterswijk GE NL 1878 1887
Bensel, ten Arnhem GE NL 1862 1870
Bensel, ten Arnhem GE NL 1896 1902
Bensink Borculo GE NL 1824 1840
Bentzink Ruurlo GE NL 1775 1799
Berends Arnhem GE NL 1773 1797
Berends Brummen GE NL 1713 1750
Berendts Angerlo GE NL 1833 1837
Berendts Arnhem GE NL 1873 1902
Berendts Lathum GE NL 1790 1803
Berenpas Borculo GE NL 1769 1909
Berenpas Borculo GE NL 1945 1950
Berenpas Ruurlo GE NL 1896 1899
Berenpas Zutphen GE NL 1875 1900
Berents Geesteren GE NL 1657 1658
Berents Gorssel GE NL 1670 1687
Berents Lathum GE NL 1789 1796
Berentsen Arnhem GE NL 1873 1897
Berg, van den Amersfoort UT NL 1884 1905
Berg, van den Leiden ZH NL 1775 1782
Berg, van den Oud-Beijerland ZH NL 1827 1852
Berg, van den Renkum GE NL 1854 1878
Bergen, van Oss NB NL 1893 1957
Berkhoff Epe GE NL 1864 1888
Berkom, van Oss NB NL 1879 1882
Berkum, van Oss NB NL 1831 1912
Berndsen Arnhem GE NL 1851 1894
Bers, van ‘s-Hertogenbosch NB NL 1889 1890
Bers, van Amsterdam NH NL 1922 1926
Besseling Arnhem GE NL 1932 1937
Besseling Wageningen GE NL 1882 1896
Besselink Groenlo GE NL 1817 1860
Besselink Mijdrecht UT NL 1909 1911
Beuker Duiven GE NL 1799 1837
Beuker Westervoort GE NL 1838 1854
Beumke Brummen GE NL 1714 1736
Beumkes Brummen GE NL 1718 1750
Beumkes Brummen GE NL 1826 1842
Beumkes Hall GE NL 1757 1790
Beumkes Loenen GE NL 1758 1814
Beumkes Rheden GE NL 1821 1846
Beun, de Rotterdam ZH NL 1870 1899
Beusink Borculo GE NL 1728 1830
Beuting Angerlo GE NL 1875 1898
Biemans Rotterdam ZH NL 1883 1892
Bijfanck Groenlo GE NL 1783 1796
Bijvanck Lichtenvoorde GE NL 1718 1723
Bizzell New Hanover NC US 1936 1944
Blankert Uitgeest NH NL 1797 1822
Bleeker Oude Niedorp NH NL 1813 1835
Blerck Breda NB NL 1856 1870
Bleumink Eibergen GE NL 1850 1867
Bloem Haarlem NH NL 1901 1920
Bloem Nijmegen GE NL 1941 1947
Bloem Renkum GE NL 1856 1865
Bloem Rotterdam ZH NL 1882 1918
Bloemendaal Laren GE NL 1908 1913
Bloemendaal Ruurlo GE NL 1882 1907
Blokland, van Oosterbeek GE NL 1864 1896
Blokland, van Renkum GE NL 1887 1920
Bluemink Eibergen GE NL 1926 1933
Bod Arnhem GE NL 1787 1888
Bodt Amsterdam NH NL 1883 1931
Bodt Amsterdam NH NL 1970 1991
Bodt Arnhem GE NL 1784 1985
Bodt Bloemendaal NH NL 1933 1941
Bodt Didam GE NL 1758 1760
Bodt Nijmegen GE NL 1881 1882
Bodt Renkum GE NL 1887 1907
Bodt Rhenen GE NL 1899 1911
Bodt Vancouver BC CA 1971 1992
Bodt Velp GE NL 1897 1900
Boeijen Oss NB NL 1893 1908
Boekhorst Gendringen GE NL 1848 1868
Boekhorst Huissen GE NL 1838 1861
Boekhorst Westervoort GE NL 1884 1886
Boekhorst, te Arnhem GE NL 1790 1843
Boenk Borculo GE NL 1832 1856
Boerboom Lathum GE NL 1793 1801
Boessingh Groenlo GE NL 1694 1697
Bogt, te Lichtenvoorde GE NL 1855 1870
Boijmans ‘s-Gravenhage ZH NL 1913 1923
Bol Zaltbommel GE NL 1859 1861
Bolderik, den Wageningen GE NL 1823 1830
Bolderik, van Angeren GE NL 1880 1885
Bolderik, van Bemmel GE NL 1869 1875
Bolderik, van Huissen GE NL 1837 1840
Bolderik, van Huissen GE NL 1879 1880
Bolderik, van den Driel GE NL 1825 1831
Bolderik, van den Elst GE NL 1857 1872
Bolderik, van den Heteren GE NL 1824 1852
Bolderik, van den Neerbosch GE NL 1786 1790
Bolderik, van den Valburg GE NL 1853 1856
Boldrik Huissen GE NL 1917 1929
Boldrik, van Angeren GE NL 1841 1852
Boldrik, van Bemmel GE NL 1871 1883
Boldrik, van Doornenburg GE NL 1879 1881
Boldrik, van Huissen GE NL 1837 1838
Boldrik, van Huissen GE NL 1872 1887
Boldrik, van Huissen GE NL 1914 1921
Bolthe Groessen GE NL 1770 1777
Bombach Wageningen GE NL 1821 1854
Bomers Beltrum GE NL 1785 1797
Bomers Eibergen GE NL 1820 1830
Bomers Groenlo GE NL 1785 1787
Bongaards Rotterdam ZH NL 1917 1919
Bongers Arnhem GE NL 1903 1906
Bongers Oud-Beijerland ZH NL 1821 1851
Boogers Rotterdam ZH NL 1892 1904
Boome, te Eibergen GE NL 1862 1864
Boome, te Eibergen GE NL 1896 1911
Born, van den Arnhem GE NL 1863 1868
Bos Arnhem GE NL 1846 1877
Bos Arnhem GE NL 1910 1931
Bosman Amsterdam NH NL 1901 1922
Bosman Rheden GE NL 1798 1821
Boss Wageningen GE NL 1801 1809
Bouwer Aerdt GE NL 1856 1863
Bouwer Arnhem GE NL 1824 1853
Bouwman Arnhem GE NL 1858 1941
Bouwman Hees GE NL 1899 1901
Bouwman Nijmegen GE NL 1901 1940
Bouwman Valburg GE NL 1867 1897
Bouwmans Uden NB NL 1806 1817
Braam Arnhem GE NL 1898 1922
Bragt, van Eindhoven NB NL 1898 1935
Brand Amsterdam NH NL 1870 1897
Brandenburg Rotterdam ZH NL 1877 1879
Brandenburg, van Westervoort GE NL 1816 1828
Brandenburgs Ruurlo GE NL 1750 1764
Brands Berghem LI NL 1816 1820
Brants Arnhem GE NL 1831 1832
Brants Hulhuizen GE NL 1782 1796
Breedveld Limmen NH NL 1868 1888
Breugel, van Breda NB NL 1849 1864
Breukers Geesteren GE NL 1705 1718
Brincke, ten Groenlo GE NL 1763 1768
Brink, van den Arnhem GE NL 1842 1930
Brinke, ten Borculo GE NL 1794 1843
Broeckhuijsen, van Lathum GE NL 1710 1742
Broek, van den Arnhem GE NL 1813 1847
Broek, van den Oosterbeek GE NL 1787 1812
Broeke, ten Winterswijk GE NL 1709 1716
Broekhuijsen Amsterdam NH NL 1921 1941
Broekhuijsen Arnhem GE NL 1787 1958
Broekhuijsen Breda NB NL 1890 1895
Broekhuijsen Didam GE NL 1866 1868
Broekhuijsen Doorwerth GE NL 1733 1737
Broekhuijsen Doorwerth GE NL 1818 1847
Broekhuijsen Heelsum GE NL 1778 1806
Broekhuijsen Leeuwarden FR NL 1873 1918
Broekhuijsen Nijmegen GE NL 1815 1819
Broekhuijsen Nijmegen GE NL 1873 1883
Broekhuijsen Oosterbeek GE NL 1812 1838
Broekhuijsen Oosterbeek GE NL 1864 1870
Broekhuijsen Renkum GE NL 1764 1818
Broekhuijsen Renkum GE NL 1848 1875
Broekhuijsen Utrecht UT NL 1837 1869
Broekhuijsen Wageningen GE NL 1727 1810
Broekhuijsen Westervoort GE NL 1816 1828
Broekhuijsen, van Almelo OV NL 1855 1877
Broekhuijsen, van Angerlo GE NL 1826 1874
Broekhuijsen, van Arnhem GE NL 1754 1760
Broekhuijsen, van Arnhem GE NL 1789 1864
Broekhuijsen, van Arnhem GE NL 1892 1895
Broekhuijsen, van Driel GE NL 1820 1831
Broekhuijsen, van Hall GE NL 1795 1796
Broekhuijsen, van Heteren GE NL 1815 1819
Broekhuijsen, van Lathum GE NL 1716 1727
Broekhuijsen, van Lathum GE NL 1754 1799
Broekhuijsen, van Neerbosch GE NL 1786 1791
Broekhuijsen, van Oosterbeek GE NL 1691 1694
Broekhuijsen, van Rotterdam ZH NL 1767 1803
Broekhuijsen, van Zutphen GE NL 1803 1870
Broekhuijzen Amsterdam NH NL 1871 1922
Broekhuijzen Angerlo GE NL 1829 1875
Broekhuijzen Arnhem GE NL 1813 1864
Broekhuijzen Haarlem NH NL 1861 1918
Broekhuijzen, van Angerlo GE NL 1830 1869
Broekhuisen Aerdt GE NL 1855 1863
Broekhuisen Amersfoort UT NL 1882 1929
Broekhuisen Amsterdam NH NL 1857 1890
Broekhuisen Amsterdam NH NL 1926 1929
Broekhuisen Angerlo GE NL 1754 1801
Broekhuisen Angerlo GE NL 1827 1845
Broekhuisen Arnhem GE NL 1793 2010
Broekhuisen Bemmel GE NL 1874 1877
Broekhuisen Bemmel GE NL 1963 1981
Broekhuisen Doorwerth GE NL 1811 1824
Broekhuisen Drempt GE NL 1847 1881
Broekhuisen Elst GE NL 1865 1896
Broekhuisen Emmen DR NL 1987 1988
Broekhuisen Hees GE NL 1897 1905
Broekhuisen Hummelo en Keppel GE NL 1846 1859
Broekhuisen Lathum GE NL 1760 1809
Broekhuisen Nijmegen GE NL 1820 1829
Broekhuisen Nijmegen GE NL 1997 1998
Broekhuisen Oosterbeek GE NL 1812 1815
Broekhuisen Oosterbeek GE NL 1934 1997
Broekhuisen Renkum GE NL 1813 1835
Broekhuisen Ubbergen GE NL 1879 1884
Broekhuisen Utrecht UT NL 1965 1971
Broekhuisen Wageningen GE NL 1713 1724
Broekhuisen Wageningen GE NL 1778 1810
Broekhuisen Watergraafsmeer NH NL 1891 1905
Broekhuisen, van Heelsum GE NL 1728 1735
Broekhuizen Angerlo GE NL 1819 1901
Broekhuizen Arnhem GE NL 1819 1951
Broekhuizen Beusichem GE NL 1813 1835
Broekhuizen Doorwerth GE NL 1831 1868
Broekhuizen Ede GE NL 1859 1887
Broekhuizen Enschede OV NL 1907 1922
Broekhuizen Gorinchem ZH NL 1914 1917
Broekhuizen Heelsum GE NL 1803 1805
Broekhuizen Leeuwarden FR NL 1873 1921
Broekhuizen Lonneker OV NL 1900 1931
Broekhuizen Oosterbeek GE NL 1864 1865
Broekhuizen Oude Pekela GR NL 1898 1902
Broekhuizen Renkum GE NL 1862 1919
Broekhuizen Veenendaal UT NL 1885 1899
Broekhuizen Veenendaal-Geldersch GE NL 1861 1866
Broekhuizen Wageningen GE NL 1764 1796
Broekhuizen den Helder NH NL 1911 1915
Broekhuizen, van Angerlo GE NL 1867 1893
Broekhuizen, van Arnhem GE NL 1812 1875
Broekhuizen, van Beusichem GE NL 1849 1854
Broekhuizen, van Veenendaal UT NL 1736 1762
Broekhuizen, van Veenendaal UT NL 1792 1916
Broers Arnhem GE NL 1957 1985
Bronkers Arnhem GE NL 1867 1879
Bronkhorst Angerlo GE NL 1865 1898
Bronkhorst Angerlo GE NL 1948 1949
Brons Broek op Langedijk NH NL 1792 1796
Brons Oudkarspel NH NL 1827 1834
Brons Rotterdam ZH NL 1794 1849
Brons Zuid-Scharwoude NH NL 1817 1820
Brouwer Leiden ZH NL 1845 1846
Brouwer Veenendaal UT NL 1736 1762
Bruggink Dinxperlo GE NL 1750 1777
Bruijn, de Utrecht UT NL 1930 1939
Bruijn, de Valburg GE NL 1897 1915
Bruin, de Hall GE NL 1795 1796
Bruin, de Herveld GE NL 1808 1809
Bruin, de Valburg GE NL 1881 1912
Bruinink Groenlo GE NL 1686 1700
Bruins Amsterdam NH NL 1910 1931
Bruring Arnhem GE NL 1896 1905
Brön Batavia JV ID 1833 1858
Budde Rotterdam ZH NL 1876 1896
Budel Arnhem GE NL 1945 1974
Budel Arnhem GE NL 2000 2005
Budel Elst GE NL 1980 1990
Budel Nijmegen GE NL 1952 1974
Budel Rheden GE NL 1851 1912
Budel Velp GE NL 1847 1969
Buel, van Amsterdam NH NL 1925 1934
Buel, van Arnhem GE NL 1926 1931
Buel, van Geffen NB NL 1842 1852
Buel, van Oss NB NL 1710 1978
Buel, van Uden NB NL 1806 1822
Bueters Berghem LI NL 1816 1820
Bueters Berghem LI NL 1855 1872
Bueters Herpen NB NL 1847 1848
Buijtink Beltrum GE NL 1867 1910
Buijtink Eibergen GE NL 1862 1888
Buning Huissen GE NL 1914 1931
Burger Tricht GE NL 1814 1818
Burgers Arnhem GE NL 1875 1917
Bussink De Heurne GE NL 1781 1789
Bussink Dinxperlo GE NL 1752 1789
Buul, van Oss NB NL 1813 1851
Buul, van Oss NB NL 1878 1922
Bödel Didam GE NL 1784 1799
Bömer Arnhem GE NL 1869 1895
Capitijn Limmen NH NL 1785 1787
Cappers Aalten GE NL 1665 1713
Cappers Bredevoort GE NL 1737 1738
Castermans Beesel LI NL 1888 1889
Castermans Rotterdam ZH NL 1915 1941
Ceelen Oss NB NL 1838 1846
Ceelen Oss NB NL 1886 1890
Chambon Rotterdam ZH NL 1916 1930
Chambon Schiedam ZH NL 1917 1922
Champs, de Arnhem GE NL 1884 1896
Cinicout Eindhoven NB NL 1877 1879
Cinicout Rotterdam ZH NL 1822 1830
Claassen Oss NB NL 1777 1821
Claessen Gorssel GE NL 1649 1678
Claver Angerlo GE NL 1826 1828
Claver Angerlo GE NL 1861 1910
Claver Didam GE NL 1900 1914
Clodius Amsterdam NH NL 1885 1887
Commandeur Beverwijk NH NL 1915 1916
Cononx Maastricht LI NL 1890 1911
Coppius Renkum GE NL 1798 1804
Coppius Wageningen GE NL 1804 1808
Cornelisse Rijsenburg UT NL 1862 1865
Cornelissen Arnhem GE NL 1840 1857
Cornelissen Doorwerth GE NL 1839 1846
Cornelissen Hall GE NL 1786 1787
Cornelissen van Blokland Huissen GE NL 1804 1849
Cornelissen van Blokland Oosterbeek GE NL 1865 1867
Corton Breda NB NL 1915 1917
Corton Renkum GE NL 1884 1909
Cras Arnhem GE NL 1897 1907
Cregten Arnhem GE NL 1865 1889
Crommij Renkum GE NL 1851 1859
Daalsen Rotterdam ZH NL 1774 1782
Daam Beuningen GE NL 1895 1903
Daam Beuningen GE NL 1941 1966
Daamen Arnhem GE NL 1881 1952
Daane Wageningen GE NL 1775 1776
Deckers Arnhem GE NL 1929 2008
Deckers Biddinghuizen FL NL 1994 2001
Deckers Deventer OV NL 1921 1929
Deckers Kampen OV NL 1893 1900
Deckers Westervoort GE NL 1986 2007
Deelen, van Amersfoort UT NL 1904 1928
Deelen, van Apeldoorn GE NL 1897 1902
Deelen, van Arnhem GE NL 1841 1910
Degens Renkum GE NL 1793 1862
Dekker Akersloot NH NL 1813 1819
Dekker Rotterdam ZH NL 1898 1930
Dekkers Rotterdam ZH NL 1901 1938
Denekamp Loenen GE NL 1859 1870
Denekamp Voorst GE NL 1827 1832
Derksen Arnhem GE NL 1833 1906
Derksen Oosterbeek GE NL 1934 1946
Derksen Westervoort GE NL 1817 1877
Determan Rotterdam ZH NL 1845 1888
Deutekom Oss NB NL 1885 1891
Dijk, van Arnhem GE NL 1869 1883
Dijk, van Deventer OV NL 1794 1818
Dijk, van Dordrecht ZH NL 1842 1850
Dijk, van Wageningen GE NL 1787 1814
Dijkers Didam GE NL 1703 1711
Dijkhuis Deventer OV NL 1896 1921
Dijkman Arnhem GE NL 1868 1869
Dijkman Wijk Bij Duurstede UT NL 1889 1898
Dijkshoorn Arnhem GE NL 1874 1881
Dinkelo Arnhem GE NL 1798 1812
Dinkeloo Arnhem GE NL 1821 1911
Dinkeloo Kralingen ZH NL 1882 1883
Dinkeloo Rotterdam ZH NL 1881 1937
Dirks Oss NB NL 1737 1744
Dobber Arnhem GE NL 1913 1917
Doeve Lemsterland FR NL 1889 1891
Doijncks Aalten GE NL 1665 1668
Dolder, van Veenendaal UT NL 1764 1832
Dolleman Arnhem GE NL 1879 1895
Dolman Apeldoorn GE NL 1867 1913
Dolman Apeldoorn GE NL 1939 1942
Dolman Loenen GE NL 1864 1891
Dolman Oosterhuizen GE NL 1894 1911
Dolman Voorst GE NL 1900 1930
Dooren, van Dordrecht ZH NL 1850 1875
Doorn, van Amersfoort UT NL 1903 1921
Doorn, van Jutphaas UT NL 1850 1873
Doorn, van Utrecht UT NL 1874 1884
Dorsthorst, te Groenlo GE NL 1755 1777
Drevijn Delft ZH NL 1878 1882
Drevijn Rotterdam ZH NL 1903 1921
Drevijn Wilmington, New Hanover C NC US 1957 1994
Drevyn New Hanover NC US 1924 1957
Drevyn Wilmington, New Hanover C NC US 1985 2012
Driel, van Gorinchem ZH NL 1914 1930
Driel, van Herwen en Aerdt GE NL 1869 1893
Driesschen, van den Amsterdam NH NL 1930 1931
Driesschen, van den Arnhem GE NL 1814 1947
Driessen Groessen GE NL 1786 1788
Driessen, van Arnhem GE NL 1825 1843
Drijvers Arnhem GE NL 1789 1835
Droomers Oss NB NL 1886 1930
Droomers Oss NB NL 1963 1970
Drost Angerlo GE NL 1895 1899
Drost Arnhem GE NL 1875 1883
Duijves Oudkarspel NH NL 1831 1865
Dulk Arnhem GE NL 1813 1886
Dulos Breda NB NL 1849 1864
Dunki Jacobs Amstelveen NH NL 1978 1989
Dunki Jacobs Bandoeng JV ID 1949 1957
Dunki Jacobs Uden NB NL 1980 1982
Ebbers Bemmel GE NL 1883 1894
Echtbers Velp GE NL 1797 1817
Eck, van ‘s-Gravenhage ZH NL 1850 1875
Eck, van Arnhem GE NL 1879 1930
Ederveen Valburg GE NL 1892 1909
Egging Arnhem GE NL 1879 1946
Eggink Borculo GE NL 1911 1923
Eggink Ruurlo GE NL 1888 1911
Eijkhout Bemmel GE NL 1884 1891
Eizema Assen DR NL 1888 1910
Eizema den Helder NH NL 1911 1915
Elbers Arnhem GE NL 1857 1895
Elbers Didam GE NL 1866 1868
Eliens Arnhem GE NL 1911 1912
Elkink Geesteren GE NL 1678 1684
Elkink Geesteren GE NL 1715 1730
Elschot Lichtenvoorde GE NL 1858 1893
Elsen, van den Oss NB NL 1787 1797
Elshof Doetinchem-Ambt GE NL 1847 1855
Elshof Groenlo GE NL 1694 1697
Elshof Groenlo GE NL 1724 1728
Elshof Lichtenvoorde GE NL 1904 1922
Elshof, ten Groenlo GE NL 1725 1783
Elvervelt, van Aalten GE NL 1674 1713
Elzen, van den Dreumel GE NL 1914 1925
Elzen, van den Oss NB NL 1784 1921
Empelen, van Amersfoort UT NL 1884 1890
Emsbroek Almen GE NL 1739 1758
Engelen Arnhem GE NL 1828 1831
Engelen Doorwerth GE NL 1728 1737
Engelen Oosterbeek GE NL 1837 1842
Engelen Wageningen GE NL 1724 1727
Engelhard Arnhem GE NL 1824 1919
Engelman Arnhem GE NL 1825 1878
Enklaar Arnhem GE NL 1829 1867
Eppenhof Velp GE NL 1921 1923
Epping Angerlo GE NL 1865 1871
Ernsten Lathum GE NL 1714 1727
Erp, van Geffen NB NL 1823 1842
Erp, van Oss NB NL 1879 1922
Esfelt Arnhem GE NL 1841 1854
Esfelt Arnhem GE NL 1925 1934
Esselinck Winterswijk GE NL 1704 1706
Evers Arnhem GE NL 1851 1941
Evers Nijmegen GE NL 1970 1992
Exsteens Rotterdam ZH NL 1892 1914
Faesen Rotterdam ZH NL 1794 1803
Falck Rheinberg NW DE 1784 1799
Favier Rotterdam ZH NL 1874 1915
Ferguson Manly NS AU 1924 1943
Fiet Dieren GE NL 1848 1860
Firing ‘s-Gravenhage ZH NL 1787 1812
Firing Aalten GE NL 1839 1845
Firing Aalten GE NL 1882 1906
Firing Arnhem GE NL 1932 1952
Firing Groenlo GE NL 1924 1928
Flenter Borculo GE NL 1921 1933
Flenter Utrecht UT NL 1897 1920
Florissen Oosterbeek GE NL 1976 1978
Fokkink Borculo GE NL 1857 1913
Folkeringa Arnhem GE NL 1898 1944
Fracking Groenlo GE NL 1701 1725
Franck Groenlo GE NL 1833 1836
Franck Groenlo GE NL 1870 1875
Franck Noordwijk NH NL 1899 1917
Franke Brummen GE NL 1830 1834
Franke Voorst GE NL 1827 1832
Frequin ‘s-Gravenhage ZH NL 1907 1924
Frequin Arnhem GE NL 1833 1941
Frequin Enschede OV NL 1872 1894
Freriks Arnhem GE NL 1841 1902
Freriks Rheden GE NL 1873 1880
Freriks Velp GE NL 1875 1885
Fruchte, te Eibergen GE NL 1820 1861
Fruchte, te Lichtenvoorde GE NL 1855 1870
Fränck Groenlo GE NL 1831 1834
Furst Arnhem GE NL 1910 1921
Gabriels Standdaarbuiten NB NL 1837 1862
Gabriels Zevenbergen NB NL 1863 1871
Galen, van Oss NB NL 1873 1905
Gall Duiven GE NL 1819 1832
Gallé Arnhem GE NL 1898 1913
Garrenier Alkmaar NH NL 1806 1830
Garretsen Drempt GE NL 1808 1822
Garsen Arnhem GE NL 1876 1914
Geel, van Zevenbergen NB NL 1822 1825
Geer, van der Cothen UT NL 1903 1924
Geerdinck Neede GE NL 1742 1760
Geerligs Arnhem GE NL 1837 1859
Geesink Groenlo GE NL 1729 1777
Geesink Lintvelde GE NL 1751 1763
Geesink Vreden NW DE 1775 1777
Geesink Winterswijk GE NL 1775 1791
Geessinck Avest GE NL 1857 1862
Geessinck Avest GE NL 1889 1902
Geessinck Beltrum GE NL 1785 1818
Geessinck Eibergen GE NL 1820 1866
Geessinck Eibergen GE NL 1895 1960
Geessinck Groenlo GE NL 1742 1848
Geessinck Haaksbergen OV NL 1819 1830
Geessinck Haaksbergen OV NL 1857 1922
Geessinck Lichtenvoorde GE NL 1880 1904
Geessinck Lichtenvoorde GE NL 1935 1937
Geessinck Winterswijk GE NL 1869 1910
Geessink Groenlo GE NL 1686 1742
Geest, de Arnhem GE NL 1869 1872
Geijn, van Angerlo GE NL 1829 1880
Geijn, van Lathum GE NL 1802 1809
Gelderen, van Rotterdam ZH NL 1884 1885
Gelsink Lichtenvoorde GE NL 1789 1794
Gelsink Lichtenvoorde GE NL 1822 1833
Gemert, van Arnhem GE NL 1958 1960
Gemmert, van Rheinberg NW DE 1784 1809
Gemonden, van Arnhem GE NL 1877 1912
Gerdes Winterswijk GE NL 1681 1684
Gerrits Gorssel GE NL 1649 1678
Gerrits Hall GE NL 1685 1713
Gerrits Wageningen GE NL 1804 1810
Gerritsen Arnhem GE NL 1929 1934
Gerritsen Didam GE NL 1681 1702
Gerritsen Dieren GE NL 1856 1859
Gerritsen Oosterbeek GE NL 1883 1919
Gerritsen Putten GE NL 1824 1901
Gerritsen Renkum GE NL 1798 1804
Gerritsen Renkum GE NL 1887 1909
Gerritsen Rheden GE NL 1846 1855
Gerritsen Wageningen GE NL 1804 1808
Gerritsz Hall GE NL 1650 1669
Gertzen Huissen GE NL 1871 1905
Gerven, van Rotterdam ZH NL 1752 1782
Gerven, van Rotterdam ZH NL 1824 1830
Gesink Groenlo GE NL 1709 1742
Gessel, van ‘s-Gravenhage ZH NL 1898 1905
Geurts Nijmegen GE NL 1895 1940
Geurts Valburg GE NL 1921 1928
Geurtsen Renkum GE NL 1859 1884
Geurtsen Renkum GE NL 1913 1918
Gielen Arnhem GE NL 1884 1952
Gielens Oss NB NL 1730 1752
Gielink Winterswijk GE NL 1818 1826
Gies Hilversum NH NL 1877 1879
Gies Naarden NH NL 1842 1907
Giesbers Groenlo GE NL 1856 1865
Giffel, te Winterswijk GE NL 1865 1868
Gijn, van Arnhem GE NL 1887 1888
Gijsberts Angeren GE NL 1880 1886
Gijsberts Bemmel GE NL 1869 1895
Gijzelen, van Gouda ZH NL 1884 1885
Gijzelen, van Rotterdam ZH NL 1861 1862
Gijzelen, van Rotterdam ZH NL 1893 1911
Glaser Utrecht UT NL 1837 1848
Glasmakers Gouda ZH NL 1858 1863
Goijaars Rotterdam ZH NL 1776 1809
Gooijer Heemskerk NH NL 1816 1844
Gooijer Uitgeest NH NL 1845 1867
Goosens Rheden GE NL 1847 1855
Goosens Velp GE NL 1816 1863
Goud Crooswijk ZH NL 1950 1951
Goud Rotterdam ZH NL 1876 1917
Govers Oss NB NL 1751 1773
Graaf, van de Ravenswaaij GE NL 1787 1793
Groen Rotterdam ZH NL 1876 1880
Groen, de Rotterdam ZH NL 1851 1965
Groenendaal, van den Arnhem GE NL 1843 1849
Groeneveld Oud-Beijerland ZH NL 1815 1852
Groot Arnhem GE NL 1896 1918
Groot Blumink Ruurlo GE NL 1765 1788
Groot Hemmink Winterswijk GE NL 1878 1910
Groot Poele Beltrum GE NL 1814 1827
Groot Severt Eibergen GE NL 1866 1875
Groote Willink Geesteren GE NL 1730 1768
Groothornte Neede GE NL 1734 1747
Groothuizen Ede GE NL 1859 1873
Grosz Arnhem GE NL 1859 1876
Grosz Steenderen GE NL 1811 1835
Gruben Oosterhuizen GE NL 1911 1915
Gruben Voorst GE NL 1898 1900
Grunsven, van Oss NB NL 1878 1911
Grutters Arnhem GE NL 1955 1980
Guerts Aalten GE NL 1667 1679
Guijten Oss NB NL 1802 1818
Guldie Arnhem GE NL 1949 1959
Haans Tilburg NB NL 1897 1921
Haas, de Culemborg GE NL 1859 1896
Hagelen Arnhem GE NL 1895 1916
Hageman Didam GE NL 1876 1924
Hagen Apeldoorn GE NL 1901 1902
Hagen Voorst GE NL 1904 1913
Hagens Arnhem GE NL 1854 1861
Hagmann ‘s-Hertogenbosch NB NL 1862 1864
Hal, van Megen NB NL 1779 1780
Halderiet, te Winterswijk GE NL 1733 1734
Hall, van Renkum GE NL 1858 1869
Hammink Angerlo GE NL 1830 1935
Hammink Brummen GE NL 1842 1863
Hammink Herwen en Aerdt GE NL 1890 1893
Hammink Rheden GE NL 1857 1862
Hammink Rheden GE NL 1905 1938
Hanseler Groenlo GE NL 1778 1785
Harderwijk Borculo GE NL 1807 1823
Harderwijk Geesteren GE NL 1735 1757
Harderwijk, van Arnhem GE NL 1873 1937
Haren, van Oss NB NL 1834 1849
Harmelen, van Rotterdam ZH NL 1899 1912
Harmelincks Geesteren GE NL 1651 1654
Harmsen Zutphen GE NL 1872 1897
Harperink Groenlo GE NL 1852 1857
Hartemink Arnhem GE NL 1813 1930
Hartemink Oosterbeek GE NL 1774 1775
Harteveld, van Oosterbeek GE NL 1774 1775
Hartman Amersfoort UT NL 1899 1923
Hartmans Lichtenvoorde GE NL 1719 1720
Have, ten Zeddam GE NL 1785 1798
Hebink Dinxperlo GE NL 1705 1706
Heebink Dinxperlo GE NL 1752 1758
Heebink Klein Bredenbroek GE NL 1732 1756
Heegde, ter Lonneker OV NL 1906 1927
Heesch, van Oss NB NL 1875 1898
Heeswijk Oss NB NL 1881 1901
Heetkamp Winterswijk GE NL 1664 1688
Hehemann ‘s-Gravenhage ZH NL 1913 1936
Heij Ede GE NL 1898 1919
Heijde, van der Renkum GE NL 1798 1801
Heijde, van der Wageningen GE NL 1765 1807
Heijden, van der Geffen NB NL 1842 1864
Heijden, van der Oss NB NL 1879 1898
Heijden, van der Rotterdam ZH NL 1888 1912
Heijligers Rotterdam ZH NL 1879 1887
Heijman Beemster NH NL 1877 1884
Heijman Jutphaas UT NL 1842 1878
Heijman Utrecht UT NL 1871 1884
Heijman Vleuten UT NL 1872 1875
Heijmans Leiden ZH NL 1822 1828
Heijzelaar Wageningen GE NL 1823 1846
Hekking Arnhem GE NL 1821 1860
Hekman Angerlo GE NL 1878 1883
Hellemont, van Rotterdam ZH NL 1906 1910
Helmers Beltrum GE NL 1867 1900
Helmers Groenlo GE NL 1845 1851
Helmers Ruurlo GE NL 1861 1887
Hemink Winterswijk GE NL 1686 1734
Hemminck Winterswijk GE NL 1682 1700
Hendrijks Gorssel GE NL 1670 1710
Hendriks Arnhem GE NL 1879 1888
Hendriks Brummen GE NL 1714 1724
Hendriks Dodewaard GE NL 1622 1661
Hendriks Loenen GE NL 1763 1810
Hendriks Nijmegen GE NL 1902 1926
Hendriks Oosterbeek GE NL 1814 1833
Hendriks Renkum GE NL 1860 1875
Hendriks Rheden GE NL 1820 1862
Hendriks genaamd Modderkolk Arnhem GE NL 1891 1947
Hendriks genaamd Modderkolk Rheden GE NL 1855 1903
Hendriks genaamd Modderkolk Velp GE NL 1859 1904
Hendriks ook genaamd Modderkolk Arnhem GE NL 1898 1913
Hendrikzen Borculo GE NL 1791 1865
Hermense Dodewaard GE NL 1729 1743
Hermense Kesteren GE NL 1705 1727
Hermsen Arnhem GE NL 1882 1890
Hermsen Driel GE NL 1825 1829
Hermsen Huissen GE NL 1846 1855
Hermsen Nijmegen GE NL 1853 1884
Hes Heerhugowaard NH NL 1872 1873
Hes Limmen NH NL 1785 1789
Hes Opmeer NH NL 1863 1866
Hes Oudkarspel NH NL 1827 1862
Hes Zuid-Scharwoude NH NL 1817 1820
Hes Zuid-Scharwoude NH NL 1852 1858
Hesseling Arnhem GE NL 1814 1823
Hesseling Groessen GE NL 1786 1791
Hesseling Jutphaas UT NL 1842 1877
Hesseling Oosterbeek GE NL 1815 1897
Hesseling Renkum GE NL 1818 1904
Hesselingen Groessen GE NL 1787 1791
Hessens Dodewaard GE NL 1699 1710
Heumen, van Megen NB NL 1827 1843
Heumen, van Wageningen GE NL 1858 1869
Heuvel, van den Rotterdam ZH NL 1823 1850
Heuvenaars Hall GE NL 1713 1780
Heuvenaars Loenen GE NL 1758 1780
Heuvenaer Hall GE NL 1698 1709
Hilders Arnhem GE NL 1821 1873
Hissing ‘s-Hertogenbosch NB NL 1884 1902
Hissing Amsterdam NH NL 1899 1912
Hissing Arnhem GE NL 1876 1912
Hissing Oosterhout GE NL 1881 1884
Hissing Oosterhout NB NL 1879 1893
Hissing Renkum GE NL 1846 1855
Hobma Witmarsum FR NL 1905 1928
Hobma Witmarsum FR NL 1958 1970
Hobsbergen Didam GE NL 1739 1740
Hoedt Amsterdam NH NL 1897 1898
Hoedt Arnhem GE NL 1920 1932
Hoenhout Arnhem GE NL 1815 1841
Hoest, ter Amsterdam NH NL 1903 1926
Hofe, ten Winterswijk GE NL 1893 1905
Hoffman Arnhem GE NL 1843 1858
Hoffstede Avest GE NL 1822 1846
Hoffstede Eibergen GE NL 1821 1843
Hoflingen, van Leiden ZH NL 1759 1774
Hofman Bemmel GE NL 1891 1932
Hofmeijer Almen GE NL 1800 1805
Hofmeijer Laren GE NL 1716 1742
Hofmeijer Ruurlo GE NL 1794 1798
Hofmeijers Laren GE NL 1716 1739
Hogenkamp Arnhem GE NL 1843 1861
Hogestrijd Velp GE NL 1811 1854
Hogeweg Arnhem GE NL 1791 1793
Hogeweg Lochem GE NL 1747 1756
Hogewerf Limmen NH NL 1778 1788
Holdijk Apeldoorn GE NL 1878 1892
Holleman Arnhem GE NL 1883 1928
Hollink Haaksbergen OV NL 1834 1906
Holters Haaksbergen OV NL 1889 1893
Hoogen Eibergen GE NL 1848 1871
Hooghuis Rotterdam ZH NL 1902 1916
Hooghvelt Elst GE NL 1712 1735
Hoogveld Elst GE NL 1721 1735
Hoogzaat Broek op Langedijk NH NL 1792 1796
Hoop, de Dordrecht ZH NL 1923 1925
Hoosveen Leiden ZH NL 1772 1813
Horkenberg Haaksbergen OV NL 1891 1922
Hornman Arnhem GE NL 1868 1871
Horst, ter Aalten GE NL 1667 1690
Horst, ter Dinxperlo GE NL 1718 1719
Horst, van der Utrecht UT NL 1902 1923
Horstman Ruurlo GE NL 1791 1809
Houtman Burgh-Haamstede ZE NL 1835 1840
Hovenier Harlingen FR NL 1875 1897
Hubregtse Rotterdam ZH NL 1892 1912
Huet, van Zeddam GE NL 1746 1752
Hueting Arnhem GE NL 1850 1861
Huigen Duiven GE NL 1837 1856
Huigen Groessen GE NL 1807 1817
Huigens Bolsward FR NL 1878 1889
Huigens Gendt GE NL 1912 1913
Huigens Westervoort GE NL 1838 1926
Huijgen Arnhem GE NL 1904 1912
Huijgen Bergen LI NL 1833 1835
Huijgen Bergen LI NL 1864 1871
Huijgen Bergen LI NL 1899 1914
Huijgen Nijmegen GE NL 1815 1823
Huijghens Leiden ZH NL 1729 1732
Huijing Arnhem GE NL 1916 1926
Huijser Schiedam ZH NL 1878 1885
Huiskens Bemmel GE NL 1922 1923
Huisman Arnhem GE NL 1897 1939
Huisman Leeuwarden FR NL 1935 1946
Huitinga Sneek FR NL 1824 1848
Huls Beltrum GE NL 1932 1960
Huls De Heurne GE NL 1781 1799
Huls Dinxperlo GE NL 1777 1813
Huls Eibergen GE NL 1926 1960
Huls Millingen GE NL 1793 1801
Huls Sinderen GE NL 1882 1898
Huls Sinderen GE NL 1924 1927
Huls Wisch GE NL 1818 1882
Hulsman Arnhem GE NL 1842 1888
Hulsman Valburg GE NL 1884 1892
Hulst De Heurne GE NL 1790 1795
Hulst Dinxperlo GE NL 1786 1795
Hulst, van Arnhem GE NL 1860 1880
Hulstijn, van Eerde OV NL 1886 1892
Hummeling Arnhem GE NL 1793 1807
Hummeling Velp GE NL 1789 1824
Huyghens Groessen GE NL 1788 1822
Huyghens Leiden ZH NL 1775 1782
Hölser Arnhem GE NL 1844 1851
Iding Rheden GE NL 1849 1869
Ingen, van Amstelveen NH NL 1978 1981
Ipskamp Angerlo GE NL 1850 1901
Ispkamp Angerlo GE NL 1871 1893
Jacobs Arnhem GE NL 1869 1894
Jacometti Batavia JV ID 1833 1835
Jacometti Bloemendaal NH NL 1914 1919
Jacometti Eerde OV NL 1862 1901
Jacometti Loemadjang JV ID 1882 1887
Jacometti Zaltbommel GE NL 1864 1884
Jager, de Alkmaar NH NL 1805 1830
Jager, de Alkmaar NH NL 1859 1870
Jans Loenen GE NL 1741 1781
Jansen Angerlo GE NL 1817 1874
Jansen Arnhem GE NL 1764 1935
Jansen Dodewaard GE NL 1829 1876
Jansen Elst GE NL 1840 1863
Jansen Gorssel GE NL 1650 1675
Jansen Gorssel GE NL 1710 1734
Jansen Heteren GE NL 1782 1799
Jansen Heteren GE NL 1878 1900
Jansen Loenen GE NL 1726 1727
Jansen Rheden GE NL 1830 1876
Jansen Valburg GE NL 1867 1903
Jansen Velp GE NL 1811 1895
Jansen Wageningen GE NL 1787 1843
Jansen Wageningen GE NL 1869 1898
Jansen Winterswijk GE NL 1677 1681
Jansen Zevenaar GE NL 1884 1914
Jansse Gouda ZH NL 1884 1885
Jansse Rotterdam ZH NL 1893 1913
Janssen Aalten GE NL 1839 1845
Janssen Arnhem GE NL 1845 1977
Janssen Didam GE NL 1778 1797
Janssen Dodewaard GE NL 1827 1859
Janssen Doorwerth GE NL 1811 1831
Janssen Duiven GE NL 1799 1813
Janssen Eimeren GE NL 1764 1790
Janssen Herveld GE NL 1808 1809
Janssen Huissen GE NL 1842 1845
Janssen Oosterbeek GE NL 1820 1828
Janssen Renkum GE NL 1813 1818
Janssen Rotterdam ZH NL 1911 1917
Janssen Soest UT NL 1836 1842
Janssen Wageningen GE NL 1792 1810
Jas Arnhem GE NL 1840 1905
Jaspers Rotterdam ZH NL 1907 1933
Jochims Rotterdam ZH NL 1918 1937
Johnson New Hanover NC US 1930 1931
Johnston Velp GE NL 1814 1815
Jong, de Oosterhout GE NL 1881 1884
Jong, de Rotterdam ZH NL 1882 1907
Jordan Arnhem GE NL 1886 1920
Kaal Renkum GE NL 1836 1900
Kager Schoorl NH NL 1887 1912
Kalker, van Rotterdam ZH NL 1793 1859
Kallerhoff Rotterdam ZH NL 1895 1897
Kamer, van der Alkmaar NH NL 1840 1841
Kamer, van der Alkmaar NH NL 1880 1886
Kampes Renkum GE NL 1833 1877
Kanter, de Rotterdam ZH NL 1851 1854
Kanzen Wageningen GE NL 1885 1891
Karsen Brummen GE NL 1819 1845
Karsen Dieren GE NL 1856 1859
Kasteelen Arnhem GE NL 1839 1864
Keijzer, de Rotterdam ZH NL 1921 1934
Kelderman Angerlo GE NL 1824 1946
Kelderman Rheden GE NL 1905 1941
Kemenade, van Heeze NB NL 1936 1965
Kemperman Doesburg GE NL 1858 1860
Kemperman Doesburg GE NL 1886 1940
Kerijs Castricum NH NL 1810 1816
Kerkhof, van Nijmegen GE NL 1816 1820
Kersten Brummen GE NL 1820 1825
Kersten Dieren GE NL 1848 1860
Kersten Heteren GE NL 1814 1856
Kersten Rheden GE NL 1847 1858
Kersten Wanssum LI NL 1832 1857
Kervers Rotterdam ZH NL 1877 1886
Kessel, van Geffen NB NL 1823 1860
Kesteren, van Arnhem GE NL 1847 1857
Keulen, van Rotterdam ZH NL 1890 1919
Kienen Rotterdam ZH NL 1874 1891
Kik Elst GE NL 1984 2000
Klaassen Beverwijk NH NL 1915 1923
Klaassen Oosterbeek GE NL 1864 1871
Klaassen Renkum GE NL 1862 1913
Kleef, van Arnhem GE NL 1846 1928
Kleij Rotterdam ZH NL 1903 1932
Kleijbroek Alkmaar NH NL 1835 1860
Kleijn Lusink Ruurlo GE NL 1722 1747
Klein Poelhuis Winterswijk GE NL 1799 1818
Klein Resink Apeldoorn GE NL 1867 1883
Klein Resink Loenen GE NL 1868 1879
Klein Tanck Lichtenvoorde GE NL 1723 1766
Klein Zevert Groenlo GE NL 1795 1816
Kleinburink Neede GE NL 1894 1908
Kleine Beerninck Beltrum GE NL 1833 1844
Kleine Beerninck Eibergen GE NL 1820 1832
Kleine Heurne Winterswijk GE NL 1791 1795
Kleve Zevenaar GE NL 1892 1932
Kling Berghem NB NL 1886 1890
Kloos Rotterdam ZH NL 1924 1938
Klooster, van Amsterdam NH NL 1901 1926
Klooster, van Hilversum NH NL 1877 1879
Kloppenburg Doornenburg GE NL 1872 1883
Knaapen Schiedam ZH NL 1936 1971
Knippers Lichtenvoorde GE NL 1848 1880
Knuvelder Arnhem GE NL 1844 1925
Knuvelder Breda NB NL 1884 1886
Knuvelder Rotterdam ZH NL 1892 1935
Kobussen Elst GE NL 1888 1908
Koemans Arnhem GE NL 1822 1845
Koenen Almelo OV NL 1855 1931
Koenen Breda NB NL 1797 1817
Koenen Winterswijk GE NL 1682 1731
Koenen Zutphen GE NL 1838 1850
Kogelman Kampen OV NL 1864 1869
Koger den Helder NH NL 1898 1899
Kok Naarden NH NL 1878 1896
Kok Rotterdam ZH NL 1877 1879
Koks Winterswijk GE NL 1681 1716
Koldeweij Neede GE NL 1750 1756
Koldeweij Neede GE NL 1784 1796
Kolen Zevenbergen NB NL 1822 1825
Kolkman Arnhem GE NL 1878 1941
Koller Apeldoorn GE NL 1805 1859
Konhuurne Haaksbergen OV NL 1850 1891
Koninghs Rotterdam ZH NL 1803 1849
Konings ‘s-Gravenhage ZH NL 1907 1924
Kooijer Epe GE NL 1832 1833
Kooleweij Neede GE NL 1742 1760
Koopmans Tzummarum FR NL 1814 1832
Koopmanschap Naarden NH NL 1884 1906
Kooren Haarlemmermeer 1886 1904
Koppenhagen, van Arnhem GE NL 1814 1831
Koppenhagen, van Arnhem GE NL 1858 1872
Kormelink Winterswijk GE NL 1791 1834
Kortemons Nijmegen GE NL 1873 1886
Korthorst Lakemond GE NL 1796 1813
Kouwenberg Oss NB NL 1901 1930
Kouwenberg Oss NB NL 1970 1975
Kouwer, de Rotterdam ZH NL 1867 1895
Kraaij, van der Rotterdam ZH NL 1888 1917
Krabben Lichtenvoorde GE NL 1789 1794
Kramer Arnhem GE NL 1820 1842
Kramer Rotterdam ZH NL 1912 1923
Kramer Zierikzee ZE NL 1885 1894
Krammer ‘s-Hertogenbosch NB NL 1957 1974
Krammer Alkmaar NH NL 1830 1882
Krammer Arnhem GE NL 1926 2007
Krammer Bandoeng JV ID 1949 1957
Krammer Bergen NH NL 1849 1851
Krammer Beverwijk NH NL 1875 1893
Krammer Castricum NH NL 1807 1819
Krammer Dordrecht ZH NL 1923 1925
Krammer Eindhoven NB NL 1920 1951
Krammer Heiloo NH NL 1794 1835
Krammer Limmen NH NL 1758 1805
Krammer Limmen NH NL 1840 1843
Krammer Oegstgeest ZH NL 1989 1990
Krammer Oss NB NL 1881 1930
Krammer Oss NB NL 1962 1986
Krammer Oudkarspel NH NL 1872 1878
Krammer Uitgeest NH NL 1845 1892
Krammer Velsen NH NL 1878 1887
Krau Borculo GE NL 1882 1904
Kremers Arnhem GE NL 1951 1958
Kremers Standdaarbuiten NB NL 1862 1887
Kremers Zevenbergen NB NL 1863 1926
Kroes Rotterdam ZH NL 1839 1877
Kroosenbrink Winterswijk GE NL 1680 1688
Kruisebrink Winterswijk GE NL 1683 1729
Kruiselbrink Winterswijk GE NL 1714 1739
Kruisselbrink ‘s-Gravenhage ZH NL 1916 1922
Kruisselbrink Almen GE NL 1800 1805
Kruisselbrink Arnhem GE NL 1891 1973
Kruisselbrink Borculo GE NL 1822 1939
Kruisselbrink Borculo GE NL 1968 1979
Kruisselbrink Gorssel GE NL 1831 1836
Kruisselbrink Harmelen UT NL 1889 1914
Kruisselbrink Neede GE NL 1894 1908
Kruisselbrink Ruurlo GE NL 1794 1798
Kruisselbrink Utrecht UT NL 1913 1915
Kruisselbrink Zutphen GE NL 1895 1910
Kruitwagen Breda NB NL 1915 1917
Kruitwagen Renkum GE NL 1907 1908
Krul Loosduinen ZH NL 1884 1905
Krul, van der Amsterdam NH NL 1796 1804
Kuijs Castricum NH NL 1807 1850
Kuijs Limmen NH NL 1842 1899
Kuipers Lonneker OV NL 1908 1931
Kulsdom Borculo GE NL 1834 1839
Kulsdom Geesteren GE NL 1726 1747
Kulsdom Geesteren GE NL 1778 1787
Kup Doesburg GE NL 1886 1890
Kuster Arnhem GE NL 1861 1947
Kümeling Angerlo GE NL 1863 1867
Laarman Haaksbergen OV NL 1882 1915
Laat Oss NB NL 1851 1873
Lagerberg Naarden NH NL 1842 1848
Lamers Biddinghuizen FL NL 1994 2001
Lamers Tiel GE NL 1874 1876
Lamers Wageningen GE NL 1830 1894
Lamerts Lakemond GE NL 1796 1803
Lammerdinck Winterswijk GE NL 1684 1711
Lammertink Borculo GE NL 1878 1911
Lange, de Haskerland FR NL 1879 1889
Langenburg Didam GE NL 1737 1760
Langezaal Haaksbergen OV NL 1865 1905
Lantinck Winterswijk GE NL 1739 1768
Lantink Winterswijk GE NL 1681 1685
Laurelan Arnhem GE NL 1824 1894
Laurelan Arnhem GE NL 1926 1933
Lee, van Groessen GE NL 1807 1821
Lee, van der Borculo GE NL 1914 1933
Leenders Arnhem GE NL 1844 1890
Leertouwer Arnhem GE NL 1958 1983
Leeuw, de Arnhem GE NL 1901 1911
Leeuw, de Uitgeest NH NL 1802 1805
Leeuwen, van Huissen GE NL 1829 1837
Leideritz Amsterdam NH NL 1911 1934
Leigraaf Arnhem GE NL 1842 1938
Leijden, van Arnhem GE NL 1850 1853
Leijgrave Rotterdam ZH NL 1862 1891
Leijsers Westervoort GE NL 1798 1809
Lem Huissen GE NL 1837 1845
Lemmerman IJsselmuiden OV NL 1864 1866
Lent, van Oss NB NL 1808 1939
Lepping Arnhem GE NL 1791 1847
Leussink Arnhem GE NL 1891 1936
Leuven, van Arnhem GE NL 1827 1860
Libbers Heteren GE NL 1790 1814
Liebergen, van Oss NB NL 1820 1858
Liefting Egmond-Binnen NH NL 1890 1911
Lieftink Geesteren GE NL 1707 1712
Lieftink Geesteren GE NL 1738 1739
Liefvoort Oss NB NL 1889 1912
Liemers Zyfflich NW DE 1800 1811
Lienden, van der Arnhem GE NL 1908 1918
Lienden, van der Bemmel GE NL 1914 1933
Lienden, van der Dodewaard GE NL 1829 1892
Lienden, van der Elst GE NL 1893 1896
Lienden, van der Hees GE NL 1897 1905
Lienden, van der Hien GE NL 1864 1880
Lienden, van der Nijmegen GE NL 1895 1920
Lienden, van der Valburg GE NL 1881 1928
Liethof Duiven GE NL 1750 1759
Limbeek, van Velp GE NL 1804 1815
Limbeek, van Velp GE NL 1845 1909
Lindeboom Borculo GE NL 1831 1835
Lindeman Amsterdam NH NL 1883 1898
Lindeman Beemster NH NL 1877 1896
Lindeman Nijmegen GE NL 1881 1882
Lindeman Vleuten UT NL 1861 1876
Linden, van der Bergen LI NL 1833 1835
Linden, van der Vleuten UT NL 1861 1871
Lint, van Enschede OV NL 1872 1923
Lint, van Utrecht UT NL 1915 1920
Linthorst Voorst GE NL 1850 1851
Linthorst Wilp GE NL 1868 1885
Lippis Heteren GE NL 1823 1828
Lippits Heteren GE NL 1834 1840
Loeff Renkum GE NL 1762 1766
Loeff Wageningen GE NL 1762 1764
Lokhorst, van Wijk Bij Duurstede UT NL 1692 1695
Loo, te Doesburg GE NL 1912 1927
Loo, te Doesburg GE NL 1955 1971
Loo, te Doetinchem GE NL 1959 1971
Loo, te Rheden GE NL 1877 1890
Loon, van Arnhem GE NL 1854 1901
Loon, van Bemmel GE NL 1874 1877
Loon, van Nijmegen GE NL 1902 1914
Loon, van Ubbergen GE NL 1879 1905
Loon, van Valburg GE NL 1823 1837
Looten Arnhem GE NL 1850 1886
Lorijn Aalten GE NL 1904 1906
Louvet Lakemond GE NL 1815 1821
Louvet Renkum GE NL 1856 1887
Louw, de Oss NB NL 1880 1887
Louweren, de Oss NB NL 1883 1913
Lucassen Apeldoorn GE NL 1897 1902
Luijkenaar Rotterdam ZH NL 1893 1918
Luijpen Breda NB NL 1900 1901
Luijten Rotterdam ZH NL 1912 1915
Luke, te Beltrum GE NL 1932 1935
Luke, te Groenlo GE NL 1812 1829
Luke, te Groenlo GE NL 1856 1865
Luke, te Groenlo GE NL 1897 1934
Lute Castricum NH NL 1821 1879
Lute Egmond-Binnen NH NL 1853 1861
Lute Limmen NH NL 1775 1793
Lutt Breda NB NL 1876 1879
Lutt Oss NB NL 1889 1897
Lutt Princenhage NB NL 1852 1854
Luttikholt Beltrum GE NL 1886 1910
Luttikholt Eibergen GE NL 1830 1841
Luttikholt Eibergen GE NL 1868 1871
Luttikholt Groenlo GE NL 1897 1920
Maanen, van Arnhem GE NL 1848 1902
Maarse Groenlo GE NL 1815 1842
Maarse, te Borculo GE NL 1853 1900
Maarse, te Groenlo GE NL 1813 1827
Maarse, te Groenlo GE NL 1857 1877
Maassen Hall GE NL 1786 1787
Maassen Huissen GE NL 1867 1892
Maltha Rotterdam ZH NL 1804 1817
Maltha Rotterdam ZH NL 1844 1942
Maneman Apeldoorn GE NL 1827 1839
Maneman Loenen GE NL 1738 1765
Maneman Loenen GE NL 1799 1815
Marcus Enschede OV NL 1907 1945
Marcus Lonneker OV NL 1900 1927
Marcus Veenendaal UT NL 1882 1889
Markerink Borculo GE NL 1887 1902
Markerink Neede GE NL 1858 1883
Markestijn, van Wijk Bij Duurstede UT NL 1886 1887
Marres Oud-Vroenhoven LI NL 1836 1856
Martens Arnhem GE NL 1813 1867
Martens Oss NB NL 1837 1854
Martens Oss NB NL 1881 1882
Mattaar ‘s-Gravenhage ZH NL 1896 1905
Mattaar Rotterdam ZH NL 1873 1913
Mattijssen Arnhem GE NL 1896 2006
Mattijssen Bogota CN CO 2002 2008
Mattijssen Elst GE NL 1859 1872
Matzer Arnhem GE NL 1908 1912
Matzer Arnhem GE NL 1938 1944
Mee, van der Arnhem GE NL 1884 1886
Mee, van der Nijmegen GE NL 1888 1898
Meegen, van Arnhem GE NL 1895 1932
Meerbeek Borculo GE NL 1909 1913
Meerbeek Eibergen GE NL 1917 1925
Meier Arnhem GE NL 1873 1891
Meijer Amsterdam NH NL 1878 1902
Meijer Rotterdam ZH NL 1904 1925
Meiracker, van den Kralingen ZH NL 1882 1883
Meiracker, van den Rotterdam ZH NL 1860 1969
Meiracker, van den Schiedam ZH NL 1917 1922
Mekking Borculo GE NL 1922 1933
Melchers Rotterdam ZH NL 1921 1961
Melieste Burgh-Haamstede ZE NL 1835 1840
Melieste Rotterdam ZH NL 1882 1934
Mensinck Groenlo GE NL 1777 1787
Mensink Groenlo GE NL 1699 1783
Merlijn Renswoude UT NL 1869 1893
Merlijn Veenendaal UT NL 1894 1899
Meulenkamp Lochem GE NL 1747 1756
Meulman Bogota CN CO 2002 2008
Meurs Amsterdam NH NL 1914 1927
Meurs Arnhem GE NL 1874 1918
Meussen Elst GE NL 1706 1709
Michels Arnhem GE NL 1859 1866
Michels Elst GE NL 1813 1817
Middelink Apeldoorn GE NL 1878 1899
Mientjes Wageningen GE NL 1911 1927
Mierle, van Arnhem GE NL 1914 1928
Mietrop Rotterdam ZH NL 1923 1929
Millo Rotterdam ZH NL 1878 1903
Mintjes Wageningen GE NL 1893 1894
Modderkolk Apeldoorn GE NL 1858 1920
Modderkolk Brummen GE NL 1833 1834
Modderkolk Loenen GE NL 1774 1818
Modderkolk Loenen GE NL 1845 1870
Modderkolk Renkum GE NL 1858 1941
Mol Ruurlo GE NL 1750 1795
Molenaar Limmen NH NL 1785 1787
Mooij, de Breda NB NL 1860 1862
Moor, de ‘s-Gravenhage ZH NL 1921 1936
Moor, de Rotterdam ZH NL 1899 1927
Morsch Limmen NH NL 1775 1790
Mourik, van Oirschot NB NL 1881 1885
Mourik, van Rotterdam ZH NL 1908 1912
Mulder Arnhem GE NL 1815 1863
Mulder Arnhem GE NL 1896 1918
Mulderinck Geesteren GE NL 1654 1678
Mulderink Borculo GE NL 1826 1837
Mullerink Geesteren GE NL 1683 1712
Munster, van Arnhem GE NL 1791 1835
Munster, van Arnhem GE NL 1862 1939
Munster, van Duiven GE NL 1750 1759
Munster, van Nijmegen GE NL 1763 1887
Munster, van Renkum GE NL 1846 1853
Murray Manly NS AU 1923 1943
Murray Manly NS AU 1972 1975
Naessens Loemadjang JV ID 1882 1887
Naessens Zaltbommel GE NL 1859 1884
Nagel Tiel GE NL 1851 1876
Nagel Wageningen GE NL 1879 1917
Nassouw, van Amsterdam NH NL 1905 1926
Navarro Arnhem GE NL 1849 1890
Nederveen Breda NB NL 1887 1888
Nederveen Geertruidenberg NB NL 1896 1902
Neef, de Rotterdam ZH NL 1812 1828
Neef, de Rotterdam ZH NL 1887 1910
Neerbos, van Dodewaard GE NL 1727 1767
Niel, van ‘s-Gravenhage ZH NL 1879 1909
Nielsen Gouda ZH NL 1818 1861
Nielsen Oudewater UT NL 1793 1818
Nienhuijzen Driel GE NL 1799 1802
Nieuwenboer, den Oss NB NL 1922 1924
Niftrik, van Oss NB NL 1906 1914
Nijenes Geesteren GE NL 1683 1692
Nijenhuis Borculo GE NL 1858 1883
Nijenhuis Dinxperlo GE NL 1775 1789
Nijhof Apeldoorn GE NL 1877 1920
Nijkamp Lochem GE NL 1884 1906
Nijkerk, van Amersfoort UT NL 1882 1894
Nijland Angerlo GE NL 1831 1939
Nijland Zutphen GE NL 1875 1900
Nijs Oss NB NL 1922 1936
Nulden Arnhem GE NL 1893 1918
Obbink Arnhem GE NL 1826 1831
Oerle, van Rotterdam ZH NL 1875 1901
Oestendorp Eibergen GE NL 1823 1841
Offerhaus Groningen GR NL 1837 1862
Olijslager Lichtenvoorde GE NL 1883 1921
Oltinck Eibergen GE NL 1820 1834
Omme, van Arnhem GE NL 1894 1918
Onderstal Loenen GE NL 1801 1818
Ongering Haskerland FR NL 1879 1889
Onis Borculo GE NL 1842 1904
Oogink Utrecht UT NL 1965 1971
Oorschot, van Didam GE NL 1881 1901
Oorsprong Zutphen GE NL 1811 1833
Oostendorp Groenlo GE NL 1798 1800
Oosterholt Lichtenvoorde GE NL 1848 1862
Oosterhout, van Uden NB NL 1980 1982
Oosthoek Rotterdam ZH NL 1904 1932
Oppenhuis Leeuwarden FR NL 1873 1905
Oppenhuis Sneek FR NL 1844 1848
Ordelman Arnhem GE NL 1919 1939
Ordelman Borculo GE NL 1882 1891
Ordelman Goor OV NL 1892 1894
Ordelman Harmelen UT NL 1889 1914
Ordelman Zutphen GE NL 1895 1910
Orsouw, van Heesch NB NL 1858 1875
Orsouw, van Maastricht LI NL 1922 1940
Orsouw, van Oss NB NL 1887 1945
Orsouw, van Oss NB NL 1984 1994
Otten Hall GE NL 1668 1685
Otten Millingen GE NL 1793 1814
Otten Renkum GE NL 1765 1787
Otten Rotterdam ZH NL 1849 1852
Otten Wageningen GE NL 1760 1770
Ottepiek Rotterdam ZH NL 1804 1817
Otterlo Zevenaar GE NL 1872 1874
Ouden, den Rotterdam ZH NL 1884 1885
Ouden, den Rotterdam ZH NL 1915 1918
Outer, den Rotterdam ZH NL 1907 1917
Ovinck Aalten GE NL 1689 1690
Palms ‘s-Gravenhage ZH NL 1896 1905
Palms Eindhoven NB NL 1858 1871
Palms Gouda ZH NL 1818 1917
Palms Rotterdam ZH NL 1789 1940
Pas Elst GE NL 1813 1856
Pas Heteren GE NL 1812 1820
Pas Heteren GE NL 1860 1872
Pasman Haaksbergen OV NL 1841 1881
Pastoors Wageningen GE NL 1905 1919
Paters Oss NB NL 1844 1859
Peelen, van der Didam GE NL 1778 1797
Peeters Arnhem GE NL 1888 1933
Penders Amsterdam NH NL 1787 1790
Peters Arnhem GE NL 1761 1932
Peters Eimeren GE NL 1783 1790
Peters Elst GE NL 1813 1817
Peters Elst GE NL 1859 1882
Peters Huissen GE NL 1872 1887
Peters Rheden GE NL 1901 1921
Peters Rotterdam ZH NL 1820 1824
Peters Rotterdam ZH NL 1850 1855
Peters Rotterdam ZH NL 1900 1909
Peters Velp GE NL 1897 1900
Pierik Eibergen GE NL 1949 1974
Plate Arnhem GE NL 1861 1904
Pleeging Wijk aan Zee en Duin NH NL 1896 1921
Plooster Rotterdam ZH NL 1939 1978
Plooster Schiedam ZH NL 1938 1971
Pol, van de Driel GE NL 1789 1791
Pol, van de Elst GE NL 1778 1781
Pol, van de Heteren GE NL 1791 1795
Pol, van de Hollanderbroek GE NL 1779 1786
Polman Arnhem GE NL 1837 1849
Pondes Lichtenvoorde GE NL 1694 1724
Poppelen, van Berghem LI NL 1797 1812
Potters Rotterdam ZH NL 1860 1881
Potveer Oudkarspel NH NL 1860 1862
Prijs Beusichem GE NL 1849 1870
Prijs Zoelmond GE NL 1855 1872
Prins Nijmegen GE NL 1997 1998
Puplichusen Zyfflich NW DE 1800 1811
Pêcek Utrecht UT NL 1935 1937
Raademaekers Dinxperlo GE NL 1705 1706
Raadman Arnhem GE NL 1843 1861
Raaij, van Driel GE NL 1805 1820
Raaij, van Duiven GE NL 1851 1874
Raasveld Utrecht UT NL 1847 1868
Rabeling Renkum GE NL 1762 1813
Rabeling Wageningen GE NL 1747 1774
Rabeling Wageningen GE NL 1800 1834
Reeken, van Arnhem GE NL 1812 1822
Reem, van Arnhem GE NL 1870 1939
Reem, van Arnhem GE NL 1982 1985
Reem, van Valburg GE NL 1897 1922
Reijnts Gorssel GE NL 1672 1675
Rekum, van Arnhem GE NL 1869 1921
Rekum, van Arnhem GE NL 1950 1952
Remmes Rheden GE NL 1857 1858
Resman Antwerpen AN BE 1919 1920
Retera Eindhoven NB NL 1863 1872
Revenberg Apeldoorn GE NL 1890 1942
Revenberg Oosterhuizen GE NL 1894 1915
Revenberg Voorst GE NL 1921 1929
Revers Geesteren GE NL 1730 1768
Richerts IJsselmuiden OV NL 1864 1866
Rietman Winterswijk GE NL 1869 1882
Rijk Leiden ZH NL 1845 1846
Rijk Rotterdam ZH NL 1876 1919
Rijken Arnhem GE NL 1856 1880
Rijnders Arnhem GE NL 1790 1828
Rijnders Dodewaard GE NL 1834 1848
Rijpstra Castricum NH NL 1914 1922
Rijpstra Lemsterland FR NL 1889 1891
Rijsewijk, van Rotterdam ZH NL 1905 1916
Rijsewijk, van Schiedam ZH NL 1878 1885
Rijssemus Arnhem GE NL 1971 1974
Rikken Arnhem GE NL 1804 1842
Rikken Nijmegen GE NL 1829 1830
Roelofs Arnhem GE NL 1811 1815
Roelofs Arnhem GE NL 1841 1954
Roelofs Rheden GE NL 1840 1858
Roelofs Westervoort GE NL 1884 1886
Roelofsen Arnhem GE NL 1764 1784
Roelofsen Velp GE NL 1895 1933
Roelofsen Velp GE NL 1959 1992
Roerdink Bemmel GE NL 1921 1940
Roering Arnhem GE NL 1896 1897
Roest ‘s-Gravenhage ZH NL 1898 1905
Roest Arnhem GE NL 1854 1903
Roest Wageningen GE NL 1779 1830
Roest Wageningen GE NL 1864 1867
Roetenberg Ellecom GE NL 1833 1851
Roetenberg Rheden GE NL 1830 1848
Roetenberg Spankeren GE NL 1763 1768
Roller, te Lichtenvoorde GE NL 1745 1746
Rolvink Arnhem GE NL 1855 1865
Romijn Rotterdam ZH NL 1913 1934
Ronde, de Beekbergen GE NL 1849 1871
Roo, de Delft ZH NL 1878 1882
Rooding Doesburg GE NL 1858 1860
Rooijakkers Eindhoven NB NL 1921 1931
Rooijen, van Rotterdam ZH NL 1929 1937
Roosebeek Doesburg GE NL 1847 1867
Roosendaal, van Rotterdam ZH NL 1893 1911
Rosink Borculo GE NL 1769 1773
Ross Breda NB NL 1824 1838
Ross Kampen OV NL 1864 1900
Rothuis Apeldoorn GE NL 1927 1931
Rothuis Wageningen GE NL 1885 1890
Rothuis Wageningen GE NL 1917 1918
Rouwen Arnhem GE NL 1900 1926
Rozenboom Ede GE NL 1867 1890
Ruijling Arnhem GE NL 1804 1846
Ruijling Arnhem GE NL 1876 1901
Ruijs Oss NB NL 1837 1888
Ruitenberg Rheden GE NL 1803 1836
Rulofs Amsterdam NH NL 1869 1872
Rustenburg Rotterdam ZH NL 1885 1892
Rutgers Loenen GE NL 1730 1741
Röring Enschede OV NL 1905 1923
Röttjers Angeren GE NL 1941 1963
Röttjers Arnhem GE NL 1965 1966
Sambeek, van Bussem NH NL 1912 1920
Sambeek, van Oudkarspel NH NL 1872 1874
Sambeek, van Uitgeest NH NL 1872 1876
Sambeek, van Velsen NH NL 1878 1932
Sande, van de Silvolde GE NL 1818 1840
Sande, van de Wisch GE NL 1848 1859
Sanders Arnhem GE NL 1850 1906
Sas Bemmel GE NL 1883 1922
Saton Gorinchem ZH NL 1921 1944
Savelkouls Oss NB NL 1884 1907
Schaik, van de Bilt UT NL 1903 1925
Schalkwijk, van Arnhem GE NL 1985 1990
Schans Dodewaard GE NL 1767 1776
Schee Akersloot NH NL 1818 1843
Scheerder Amersfoort UT NL 1890 1923
Scheffel Renkum GE NL 1851 1859
Scheffel Renkum GE NL 1885 1922
Scheffel Rhenen GE NL 1899 1916
Scheffers Rotterdam ZH NL 1860 1870
Schel Oss NB NL 1855 1858
Schepers Borculo GE NL 1852 1861
Schepers Doetinchem-Ambt GE NL 1824 1855
Schilt, van Amsterdam NH NL 1907 1932
Schmidt Arnhem GE NL 1856 1889
Schmidt Rotterdam ZH NL 1888 1910
Schmidt Veenendaal UT NL 1807 1863
Schmidz Arnhem GE NL 1913 1915
Schmit Renkum GE NL 1797 1817
Schmit Wageningen GE NL 1791 1809
Scholte Rotterdam ZH NL 1899 1942
Scholten Arnhem GE NL 1870 1892
Scholten Dodewaard GE NL 1894 1905
Schoof Oosterland ZE NL 1869 1870
Schoof Rotterdam ZH NL 1882 1903
Schoor ‘s-Hertogenbosch NB NL 1889 1890
Schoorl Akersloot NH NL 1817 1819
Schoorl Castricum NH NL 1818 1838
Schotpoort Brummen GE NL 1819 1825
Schotvanger Castricum NH NL 1833 1840
Schotvanger Limmen NH NL 1865 1872
Schouten Castricum NH NL 1939 1942
Schouten Oudkarspel NH NL 1757 1796
Schouten Oudkarspel NH NL 1822 1827
Schouten Wageningen GE NL 1834 1851
Schuijers Oss NB NL 1845 1848
Schuijers Oss NB NL 1880 1884
Schuijt Oudkarspel NH NL 1779 1856
Schuppert Borculo GE NL 1840 1862
Schurink Brummen GE NL 1884 1912
Schurink Voorst GE NL 1915 1933
Schuurink Winterswijk GE NL 1715 1734
Schuurmans Oss NB NL 1816 1888
Schuurmans Oss NB NL 1914 1928
Seerden Roermond LI NL 1918 1922
Seijs Amsterdam NH NL 1796 1797
Selman Driel GE NL 1887 1890
Selman Heteren GE NL 1885 1888
Senecaut Aalst NB NL 1899 1913
Senecaut Eindhoven NB NL 1864 1872
Senecaut Rotterdam ZH NL 1797 1818
Senecaut Stratum NB NL 1899 1902
Serdonks ‘s-Hertogenbosch NB NL 1862 1902
Setten, van Beusichem GE NL 1835 1870
Seuntjes Limmen NH NL 1758 1759
Sidderen Maas, van Rotterdam ZH NL 1896 1902
Siebenheller Arnhem GE NL 1880 1888
Siebenheller Elst GE NL 1857 1872
Siebenheller Valburg GE NL 1853 1856
Sijgers Geesteren GE NL 1719 1729
Simons Arnhem GE NL 1828 1829
Slagman Brummen GE NL 1909 1912
Slegter Arnhem GE NL 1837 1923
Slegter Nijmegen GE NL 1814 1820
Slegter Nijmegen GE NL 1876 1884
Slickerman Lichtenvoorde GE NL 1737 1746
Slingerland Rotterdam ZH NL 1843 1943
Slingerland Schiedam ZH NL 1936 1938
Slingerland den Helder NH NL 1898 1899
Smeenk Arnhem GE NL 1919 1934
Smeenk Nijmegen GE NL 1920 1925
Smeenk Rheden GE NL 1877 1890
Smeenk Steenderen GE NL 1912 1928
Smits Arnhem GE NL 1873 1926
Smits Oss NB NL 1784 1808
Smits Zevenbergen NB NL 1913 1926
Smulders Arnhem GE NL 1900 1904
Smulders Zevenaar GE NL 1872 1874
Snuverink Enschede OV NL 1904 1927
Soerland, van Megen NB NL 1779 1781
Soethof Angerlo GE NL 1861 1899
Sommeren, van Dreumel GE NL 1914 1925
Spaan Amsterdam NH NL 1876 1901
Spaan Angerlo GE NL 1873 1874
Spanjaard Winterswijk GE NL 1876 1897
Spiekers Lichtenvoorde GE NL 1878 1880
Stadegaar Oude Niedorp NH NL 1835 1841
Stadegaert Alkmaar NH NL 1838 1844
Starink Drempt GE NL 1808 1861
Starink Hummelo en Keppel GE NL 1846 1859
Starink Lathum GE NL 1790 1803
Steemers Arnhem GE NL 1875 1909
Steenkist Beesel LI NL 1888 1889
Steenman Amsterdam NH NL 1885 1911
Steenstraeten, van der Arnhem GE NL 1896 1944
Steenstraeten, van der Breda NB NL 1826 1828
Steenstraeten, van der Breda NB NL 1856 1919
Steenstraeten, van der Geertruidenberg NB NL 1896 1902
Steenstraeten, van der Harderwijk GE NL 1913 1947
Steintjes Didam GE NL 1703 1711
Stevens Arnhem GE NL 1847 1859
Stevens Didam GE NL 1881 1945
Stevens Eibergen GE NL 1830 1841
Stevens Indoornik GE NL 1697 1710
Stevens Oosterbeek GE NL 1669 1694
Steverink Eibergen GE NL 1821 1829
Stoer Borculo GE NL 1853 1864
Stokkers Neede GE NL 1747 1753
Stokkers Neede GE NL 1784 1796
Stortelder Lichtenvoorde GE NL 1847 1849
Stortelder Lichtenvoorde GE NL 1880 1886
Stouten Nieuwveen ZH NL 1882 1905
Streppel Bemmel GE NL 1877 1917
Streppel Doornenburg GE NL 1879 1881
Strick Arnhem GE NL 1831 1839
Strick Lobith GE NL 1811 1812
Stroete, te Vreden NW DE 1785 1794
Stroete, te Winterswijk GE NL 1711 1734
Stroete, te Winterswijk GE NL 1760 1785
Strote Groenlo GE NL 1757 1763
Struck Arnhem GE NL 1856 1867
Struijk Arnhem GE NL 1825 1925
Struik Arnhem GE NL 1827 1881
Struik Huissen GE NL 1858 1861
Struiwig ‘s-Gravenhage ZH NL 1916 1942
Struiwig Arnhem GE NL 1890 1916
Stuifbergen Castricum NH NL 1815 1816
Stuifbergen Heiloo NH NL 1818 1823
Stuifbergen Oudkarspel NH NL 1789 1795
Suijthoff Zutphen GE NL 1803 1820
Susteur Delft ZH NL 1716 1743
Swaaij, van Amsterdam NH NL 1893 1932
Swaaij, van Arnhem GE NL 1921 1950
Swaaij, van Bemmel GE NL 1896 1942
Swaaij, van Elst GE NL 1916 1928
Swaaij, van Heteren GE NL 1833 1891
Swaaij, van Huissen GE NL 1882 1910
Swaaij, van Huissen GE NL 1940 1943
Swaaij, van Nijmegen GE NL 1920 1937
Swaaij, van Renkum GE NL 1830 1904
Swaaij, van Rijsenburg UT NL 1862 1895
Swaaij, van Utrecht UT NL 1927 1942
Swaaij, van Wageningen GE NL 1760 1931
Swaaij, van Zevenaar GE NL 1906 1950
Swaij, van Culemborg GE NL 1832 1837
Swaij, van Wageningen GE NL 1787 1796
Swaij, van Wageningen GE NL 1827 1838
Sway, van Wageningen GE NL 1759 1771
Sway, van Wageningen GE NL 1804 1810
Tasse Winterswijk GE NL 1861 1880
Teesselink Hellendoorn OV NL 1825 1849
Terburg Nijmegen GE NL 1881 1905
Terhorst Arnhem GE NL 1814 1825
Terra Schagen NH NL 1839 1846
Terra Uitgeest NH NL 1802 1826
Terrahe Eibergen GE NL 1861 1905
Terrahe Lintvelde GE NL 1867 1882
Terrahe Ruurlo GE NL 1898 1906
Teuben Arnhem GE NL 1919 1921
Teunissen Angerlo GE NL 1754 1768
Teunissen Arnhem GE NL 1848 1881
Teunissen Arnhem GE NL 1944 1972
Teunissen Drempt GE NL 1803 1809
Teunissen Lathum GE NL 1754 1773
Thiel, van Oss NB NL 1879 1884
Thijse Rotterdam ZH NL 1891 1912
Tichelavond Terborg GE NL 1686 1703
Tiggeloven Winterswijk GE NL 1849 1876
Tilburg, van Antwerpen AN BE 1919 1920
Tilburg, van Rotterdam ZH NL 1872 1930
Tilleman Valburg GE NL 1823 1837
Timmermans Oss NB NL 1837 1850
Timp Hulhuizen GE NL 1782 1796
Toemen Heeze NB NL 1936 1957
Tops Arnhem GE NL 1890 1899
Tuijs Rotterdam ZH NL 1813 1876
Tupker Rotterdam ZH NL 1910 1934
Ubbink Arnhem GE NL 1845 1878
Uden, van Breda NB NL 1876 1879
Uden, van Breda NB NL 1908 1912
Uden, van Oss NB NL 1775 1779
Uden, van Oss NB NL 1805 1821
Uden, van Oss NB NL 1889 1906
Udink Geesteren GE NL 1716 1757
Ulijn Oss NB NL 1894 1919
Ullewijck Winterswijk GE NL 1681 1685
Ulrich Arnhem GE NL 1897 1921
Urbaan Borculo GE NL 1891 1943
Valcke Lathum GE NL 1710 1719
Valkenburg, van Oss NB NL 1839 1845
Valkenburg, van Oss NB NL 1885 1922
Varseveld, van Arnhem GE NL 1903 1923
Vas, de Amsterdam NH NL 1887 1911
Vechtmann Apeldoorn GE NL 1901 1938
Veen, van Renkum GE NL 1854 1855
Veenendaal Arnhem GE NL 1802 1836
Veer, van der Leeuwarden FR NL 1876 1946
Veer, van der Manly NS AU 1972 1975
Veere Arnhem GE NL 1863 1902
Veere Leiden ZH NL 1774 1829
Vegers Arnhem GE NL 1816 1819
Velde, te Wisch GE NL 1818 1856
Veldkamp Groenlo GE NL 1865 1882
Veldkamp Haaksbergen OV NL 1819 1830
Veldkamp Haaksbergen OV NL 1889 1911
Velthuizen Kesteren GE NL 1872 1879
Velthuizen Nijmegen GE NL 1906 1926
Venderbosch Dinxperlo GE NL 1741 1742
Venderbosch Dinxperlo GE NL 1774 1789
Venrooij, van Oss NB NL 1904 1927
Verbeek Angerlo GE NL 1819 1832
Verbeek Dieren GE NL 1829 1844
Verheij Gendt GE NL 1889 1901
Verheij Nijmegen GE NL 1950 1975
Verheijen Arnhem GE NL 1908 1931
Verheijen Gendt GE NL 1893 1894
Vermeulen Amsterdam NH NL 1907 1917
Vermeulen Angeren GE NL 1842 1852
Vermeulen Huissen GE NL 1837 1840
Versteeg Arnhem GE NL 1898 1921
Vijver, van de Amsterdam NH NL 1891 1902
Vink Arnhem GE NL 1838 1864
Vinkenvleugel De Heurne GE NL 1787 1799
Vinkenvleugel Dinxperlo GE NL 1786 1799
Vis Dieren GE NL 1857 1858
Visger, van de Ruurlo GE NL 1894 1915
Visscher Oude Pekela GR NL 1898 1902
Visser Arnhem GE NL 1882 1910
Visser Arnhem GE NL 1966 1974
Visser Borculo GE NL 1867 1868
Visser Sint Maarten 1899 1922
Vissers Princenhage NB NL 1823 1854
Vlaming Amsterdam NH NL 1876 1898
Vlodrop, van Roosteren LI NL 1859 1874
Vlootman Arnhem GE NL 1890 1913
Vollewens Veenendaal UT NL 1764 1767
Vonk Rotterdam ZH NL 1908 1910
Vonk Rotterdam ZH NL 1937 1940
Voort, ter Steenderen GE NL 1811 1840
Voortjes Zutphen GE NL 1872 1895
Vos Haarlem NH NL 1861 1900
Vos Oss NB NL 1851 1852
Vos Oss NB NL 1878 1922
Vos Tubbergen OV NL 1854 1875
Vos Wageningen GE NL 1837 1858
Vos, de Arnhem GE NL 1890 1891
Vosbergen Delft ZH NL 1716 1737
Vosbergen Hillegersberg ZH NL 1837 1842
Vosbergen Rotterdam ZH NL 1767 1939
Vosbergen, van Delft ZH NL 1718 1724
Vrakkink Winterswijk GE NL 1726 1734
Vrakkink Winterswijk GE NL 1760 1761
Vreman Angerlo GE NL 1831 1851
Vrendt Geesteren GE NL 1727 1747
Vries, de Arnhem GE NL 1936 1957
Vrijaldenhoven, van Nijmegen GE NL 1764 1821
Vullings Maasbree LI NL 1794 1816
Vullings Venray LI NL 1859 1892
Waard, de Alkmaar NH NL 1858 1886
Wagemakers Oss NB NL 1778 1801
Wagen, van der Arnhem GE NL 1883 1907
Wal, van de Dodewaard GE NL 1566 1785
Wal, van de Dodewaard GE NL 1811 1927
Wal, van de Hien GE NL 1864 1888
Wal, van de Nijmegen GE NL 1883 1902
Wal, van der Dodewaard GE NL 1750 1774
Wal, van der Dodewaard GE NL 1805 1865
Wal, van der Kesteren GE NL 1726 1727
Wal, van der Ochten GE NL 1675 1698
Walgenbach Arnhem GE NL 1897 1930
Wansink Arnhem GE NL 1844 1922
Wansink Laren GE NL 1813 1848
Warners Loenen GE NL 1726 1755
Waterreus Rotterdam ZH NL 1803 1811
Weenink Lichtenvoorde GE NL 1822 1827
Weenink Lichtenvoorde GE NL 1863 1920
Weeresteijn Soest UT NL 1813 1842
Weeting Angerlo GE NL 1856 1900
Weetink Angerlo GE NL 1846 1898
Wegters Arnhem GE NL 1761 1799
Weijden, van der Rotterdam ZH NL 1852 1861
Weijenberg Bolsward FR NL 1878 1889
Weijenberg Westervoort GE NL 1844 1887
Weijers Angerlo GE NL 1895 1932
Weijers Ede GE NL 1864 1899
Weijkamp Angerlo GE NL 1827 1838
Weltevreden Rotterdam ZH NL 1892 1899
Weninck Avest GE NL 1857 1869
Weninck Eibergen GE NL 1820 1863
Wennickmeule, te Geesteren GE NL 1678 1684
Wenninkmeule Borculo GE NL 1826 1948
Wentink Ruurlo GE NL 1922 1923
Werf, van de Oss NB NL 1868 1898
Werrelman Arnhem GE NL 1860 1937
Wertmans Elst GE NL 1725 1741
Wesselhuis Geesteren GE NL 1659 1699
Wesselink Winterswijk GE NL 1715 1755
Wessels Gouda ZH NL 1822 1847
Wessels Lakemond GE NL 1815 1821
Wessels Lichtenvoorde GE NL 1833 1858
Wessels Renkum GE NL 1883 1889
Wessels Wageningen GE NL 1823 1859
Westerhuis Groessen GE NL 1770 1777
Westerhuis Groessen GE NL 1807 1817
Weulen Kranenbarg Vorden GE NL 1874 1899
Wevers Borculo GE NL 1884 1919
Wevers Eibergen GE NL 1917 1925
Wevers Ruurlo GE NL 1896 1932
Wiel, ter Gendt GE NL 1887 1889
Wiennols Angerlo GE NL 1817 1823
Wieskamp Terborg GE NL 1686 1703
Wieskamp Wisch GE NL 1858 1862
Wieskamp Zeddam GE NL 1746 1752
Wieskamp Zeddam GE NL 1784 1785
Wiggers Arnhem GE NL 1877 1878
Wigman Arnhem GE NL 1881 1912
Wijlaars Castricum NH NL 1824 1838
Wijn Arnhem GE NL 1892 1915
Wilbrink Arnhem GE NL 1878 1927
Wild, de Arnhem GE NL 1862 1866
Willems Leiden ZH NL 1729 1732
Willems Spankeren GE NL 1763 1767
Willemsen Angerlo GE NL 1857 1879
Willemsen Arnhem GE NL 1827 1909
Willemsen Arnhem GE NL 1946 1970
Willemsen Duiven GE NL 1753 1754
Winkel, te Arnhem GE NL 1854 1875
Winsen, van Culemborg GE NL 1832 1885
Winsen, van Wageningen GE NL 1827 1830
Winterink Angerlo GE NL 1812 1841
Wit, de Rotterdam ZH NL 1877 1878
Witjes Angerlo GE NL 1889 1894
Witjes Doornenburg GE NL 1843 1858
Witjes Doornenburg GE NL 1894 1896
Witlok Limmen NH NL 1758 1759
Witlok Limmen NH NL 1785 1803
Woerd, te Beltrum GE NL 1893 1899
Woerd, te Eibergen GE NL 1819 1823
Woerd, te Eibergen GE NL 1886 1888
Woerd, te Eibergen GE NL 1935 1937
Wolbers Apeldoorn GE NL 1903 1920
Wolbers Brink en Orden GE NL 1910 1911
Wolbersen Putten GE NL 1824 1860
Wolters Dinxperlo GE NL 1695 1719
Wolters Doorwerth GE NL 1831 1844
Wormskamp Lichtenvoorde GE NL 1858 1886
Wormskamp Meddo GE NL 1811 1821
Wormskamp Meddo GE NL 1894 1896
Wormskamp Vreden NW DE 1775 1794
Wormskamp Winterswijk GE NL 1749 1905
Wouters Arnhem GE NL 1863 1897
Wouters Rheden GE NL 1839 1860
Zadelhoff, van Arnhem GE NL 1898 1918
Zandbergen Arnhem GE NL 1946 1950
Zandbergen Castricum NH NL 1914 1945
Zande, van de Arnhem GE NL 1866 1897
Zandt, van de Huissen GE NL 1845 1870
Zandt, van de Nijmegen GE NL 1883 1919
Zandvoort, van Oss NB NL 1810 1816
Zandvoort, van Oss NB NL 1890 1900
Zanten, van Arnhem GE NL 1908 1912
Zanten, van Gendt GE NL 1887 1889
Zeegers Lobith GE NL 1811 1820
Zegenbroek, van Oosterbeek GE NL 1691 1692
Zegvelt, van Arnhem GE NL 1825 1864
Zeitsen Amsterdam NH NL 1893 1907
Zoeteman Oud-Beijerland ZH NL 1827 1839
Zondag Emmen DR NL 1964 1988
Zut Oss NB NL 1881 1928
Zut Oudkarspel NH NL 1779 1878
Zutphen, van Rotterdam ZH NL 1879 1903
Zwaaij, van Renkum GE NL 1798 1925
Zwaaij, van Wageningen GE NL 1769 1803
Zwaaij, van Wageningen GE NL 1843 1854
Zwaaij, van Zutphen GE NL 1893 1948
Zwaay, van Wageningen GE NL 1801 1809
Zwaay, van Wageningen GE NL 1848 1849
Zweers Angerlo GE NL 1861 1878
Zweers Arnhem GE NL 1990 1993
Zweers Rheden GE NL 1715 1716
Zweers Rheden GE NL 1747 1822

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *